УКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА!! (maidenua) wrote,
УКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА!!
maidenua

Німецькі журналісти про Євро-2012: 400 євро на добу – fuckoff!

Представники німецьких ЗМІ розповіли про найгостріші проблеми України напередодні Євро-2012.

Німецькі журналісти, які днями погостювали в Україні, поділилися своїми враженнями від підготовки нашої країни до майбутнього Євро-2012.

Помилковий напрямок підготовки

"Найжахливіше - категорично помилковий генеральний напрямок підготовки до турніру. Не тільки і не стільки Україна в цьому винна, але вигрібати-то і підраховувати збитки доведеться їй, а не УЄФА і партнерам, які як приїдуть до вас, так і звалять, залишивши лише цукеркові обгортки і порожні пляшки! Євро-2012 в даний момент орієнтоване не на людей, а на крихітну частину, вкрай вузьке коло цих людей. Оскільки підготовкою турніру в Україні займаються люди, які все міряють чи то по собі, чи то по середньому вболівальнику збірної Росії - але ж росіян тут не буде, як мінімум до певного часу. Фундаментальна помилка організаторів Євро з української сторони - абсолютно незрозуміла орієнтація промокампанії України. Таке враження, що всіх активних учасників підготовки країни цікавили виключно 5 - і 4-зіркові готелі, в яких жоден нормальний (в сенсі, середньостатистичний) закордонний уболівальник жити не буде. Всі ці псевдорозкішні заклади призначені виключно для горезвісної "родини УЄФА" (про яку УЄФА і хвилювалася найбільше) і окремих журналістів з крутих видань, не більше", пише sport.ua.

Європейці – не жирні коти

"Ми, європейці, зовсім не такі жирні коти, як ви і ваші чиновники собі чомусь уявили. І зовсім не в захваті від думки, що хтось в Україні зібрався поживитися за наш рахунок. Хрінушки! Ви зрозумійте просту річ: на "Люфтганзі" в Україну я полечу, тільки якщо мені проплатить квитки редакція. За свої гроші - ні за що у світі! Тільки лоукостом або ж машиною, якщо лоукости у вас присутні в єдиному числі (та ще підготовка!), та ще й разом з готелями задирають ціни на період Євро вище даху. Нам, рядовим уболівальникам і навіть журналістам середньої руки, глибоко наплювати на ваші розкішні термінали, які витребувала з України УЄФА невідомо навіщо. Може, тому що її представникам "взападло" проходити через аеропорт, де не все блищить склом і металом. Нам зведіть сарай в чистому полі, до якого зможуть причалювати дешеві літаки, і всі залишаться задоволені, якщо ще митниця не буде викаблучуватися. У Дортмунді під час ЧС-2006 один фермер здав під фан-кемп своє поле поблизу аеропорту. Народ був щасливий: за 20 євро поставив намет на рівному місці, нажерся пива і - на футбол! Ви що думаєте, йому якась інша програма потрібна?! Та не будемо ми жити в готелях за 400 євро на добу. До речі, у вас і зараз в Києві ціна за готель мало не в два рази вища, ніж у тій же мережі в Берліні".

А ви взагалі цікавитеся, що пишуть і говорять про Україну і Євро-2012 за кордоном?

"А що це за реклама України на Заході? У Німеччині всі газети дружно підхопили і розтиражували висловлювання вашого віце-прем'єр-міністра - мовляв, прилітають до нас тільки на гру, так буде дешевше, жити не треба. Коротенька така замітка, а її винесли мало не на всі перші смуги з відповідним коментарем, мовляв, нічого собі підхід! Тому що для нас слово офіційного представника влади, тим більше настільки високопоставленого, означає дуже багато. Я не знаю, що ваш віце-прем'єр говорив насправді, чи правильно його зрозуміли і переклали - я говорю про те, як це було сприйнято в Німеччині. А ви взагалі цікавитеся, що пишуть і говорять про Україну і Євро-2012 за кордоном або ви тільки в своєму болоті радісно бовтаєтеся?" photo.i.ua Європейцям не потрібна псевдорозкіш

Від імені Німеччини: 400 євро на добу - fuckoff!

"Додамо, що навіть серед журналістів 99 відсотків ніколи не мали ніякого уявлення про Харків чи Донецьк й не факт, що зуміють відшукати їх на карті. Ви ж зовсім не подбали про те, щоб переконати людей прийти в свою країну. Справді, чого приїжджати-прилітати? Щоб викинути на вітер неабияку суму грошей, дуже істотну для звичайного громадянина будь-якої європейської країни? Чорт забирай, ви взагалі як уявляєте собі європейського фаната? Я розмовляв з одним харківським високопоставленим чиновником, і в мене склалося враження, що ми говоримо з ним не тільки на різних мовах, але й про різні речі. Я питаю його - скільки дешевих рейсів з Європи буде приймати ваш новий такий прикольний аеропорт? Він мені у відповідь - у нас чудовий новий термінал, ми будемо приймати літаки звідти-то і звідти-то. Я терпляче пояснюю - мені не цікава ваша нова будівля, я в ній жити не буду. Мене куди більше хвилюють лоукости, якими переміщається по світу більшість народу; де вони, ці рейси у вас? Скільки коштують квитки і як мені їх замовити? Де дешеве житло? З чого ви взяли, що всі німці їздять на крутих "мерсах" і у них грошей кури не клюють! Що ви зробили, щоб пояснити людям - у вас можна жити і за людські гроші? Так я вам від імені Німеччини повідомляю: 400 євро на добу - fuckoff! Навіть триста - туди ж. І двісті. Залиште собі всі ці "Хілтони" і "Хаятти" - вони не для простих людей".

Про "дурні" проморолики: кому потрібні ці ваші церкви і площі?

"А ви свої проморолики дурні дивилися, хто їх там у вас клепав? Кому потрібні ці ваші церкви, прости Господи, і площі? Хто їх полізе розглядати - сім'я УЄФА на чолі з Платіні? Повторюємо для особливо обдарованих: уболівальник приїжджає на турнір, щоб насамперед повболівати, потім смачно випити в компанії однодумців і так до нескінченності. Знайомство з країною та її великою історією в списку пріоритетів фаната десь на 18-му місці. І вже точно поступається економії сімейного бюджету, а також власного здоров'я і безпеки. Ті, у кого грошей кури не клюють, скрізь в меншості, в будь-якій країні".

Страх європейця перед ведмедями з балалайками та п'яними аборигенами

"Ну а тепер уявіть страх європейця перед абсолютно незвіданим - колишній Радянський Союз, ведмеді з балалайками на вулицях, вічно п'яні аборигени (хоч ми й самі випити аж ніяк не дурні), потяги ходять незрозуміло як, літаки літають якось криво і дорого. Повне враження, що у вас тільки церкви і дуже дорогі готелі - все. Нам, європейцям, треба ретельне переконання - вас так зустрінуть в Україні, що ви їхати не захочете! - і чітка інструкція, як цього домогтися. А ви як нас переконує - необдуманими заявами, добрим російським словом? Ви вважаєте, що ваша країна настільки чудова і весь світ тільки і мріє в ній побувати будь-якою ціною? Три ха-ха. Або - страшно подумати - вам не потрібні всі ці іноземці, вас не цікавлять доходи від Євро, вам аби абияк його провести?! Тоді - немає слів.

Висновок

А поки ви вже отримали всього лише пару десятків тисяч шведів в Києві, всього лише півтора десятка тисяч англійців. Дуже хочеться вірити, щоб ці цифри були помилкові і насправді в Україну прибуде набагато більше народу. Але поки ідіотизм того, що відбувається зашкалює, ви вже всіх розполохали - або ж, у кращому випадку, не зуміли загітувати, не поворухнули пальцем в ім'я цього! Прийдіть в себе, розкрийте очі і озирніться навколо - яких людей ви хочете бачити у себе і скільки грошей, по-вашому, вони готові у вас залишити?"

Copyright ©

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments